Niespodzianka w kwalifikacjach ESL Pro League

USTILO Foto: Materiały prasowe

W 12. sezonie ESL Pro League region Oceanii reprezentować będzie ORDER. To duża niespodzianka, bo USTILO i jego koledzy wywalczyli awans docierając do finału z drabinki przegranych.

ORDER będzie trzecią drużyną z regionu Australii i Oceanii. Alistair "⁠aliStair⁠" Johnston i jego koledzy dołączyli do 100Thives i Renegades. Z reszta dla ORDER będzie to pierwszy duży, międzynarodowy turniej od czasu ósmego sezonu w 2018 roku. Oczywiście jeśli wezmą w nim udział, a patrząc na sytuację na świecie, to nie jest takie pewne.

ORDER wywalczyło slota pokonując w finale AVANT 3-1. Co najciekawsze, ich rywale podchodzili do tego meczu z przewagą jednej mapy, bo wygrali półfinałowe starcie obu drużyn. Niemniej ten się cieszy, kto się cieszy ostatni i to właśnie USTILO wraz z kolegami pokazał klasę w decydującym momencie.

Sezon 12 ESL Pro League potrwa od 2 września do 11 października w nieujawnionym jeszcze miejscu. Na liście drużyn brakuje teraz tylko trzech ekip; zwycięzca kwalifikacji azjatyckich i dwóch najlepszych drużyn z przełożonego ESEA MDL Season 33 Global Challenge.

Źródło: Materiały własne

Tematy

ORDER

Zobacz komentarze