Najpierw device, teraz reszta zespołu? Czy Astralis czeka kompletna przebudowa?

Astralis
Astralis Foto: Twitter

Wczorajszy wieczór przyniósł sporo emocji na międzynarodowej scenie CS:GO. Finał IEM Cologne 2021, wygrany przez Natus Vincere, a także ogrom plotek transferowych. Niektóre z nich wzbudziły sporą sensację. Czy Astralis czeka już niedługo kompletna przebudowa składu?

Nieoficjalne informacje transferowe zawsze rozpalają ciekawość kibiców. Nie inaczej było tym razem. Na Twitterowym koncie Danish CS:GO Leaks ukazały się wczoraj plotki, jakoby Astralis szykowało się do zupełnej wymiany składu.

Według nieoficjalnych informacji wraz z końcem kontraktów z Astralis pożegna się aż czterech z pięciu dotychczasowych graczy. Z obecnej piątki ma pozostać jedynie Bubzkji, który nie tak dawno wreszcie wszedł do składu z ławki rezerwowych. Przypomnijmy, że zastąpił on device’a, który przeszedł do Ninjas in Pyjamas. Na razie nie wiadomo kto miałby dołączyć na miejsca pozostałych zawodników. Danish CS:GO Leaks wskazują jedynie na reprezentanta Tricked — Lucky’ego. Jest to 18-letni snajper, który w swojej aktualnej drużynie przebywa od początku 2020 roku.

Bez wątpienia trzeba przyznać, że tak drastyczne zmiany w drużynie oznaczałyby koniec pewnej ery w duńskiej ekipie. Xyp9x, dupreeh, gla1ve i Magisk od dawna stanowią trzon tej drużyny i to właśnie z tymi zawodnikami (i oczywiście z devicem) Astralis świętowało największe sukcesy w swojej historii. Czy rzeczywiście dojdzie do zapowiadanych zmian? Tego na razie nie wiadomo, ale warto traktować te informacje z pewnym dystansem, ponieważ nadal pozostają jedynie w sferze plotek i spekulacji.

Zobacz komentarze