Home sweet home. Powrót byłego trenera do Liquid?

Team Liquid
Team Liquid Foto: Facebook/Team Liquid

Wszyscy gracze CS:GO żyją prawdopodobnie najnowszą aktualizacją, ale w tym czasie nie można spuszczać oka z tego, co dzieje się na profesjonalnej scenie. A tam dochodzi do zmian. Amerykańska organizacja Liquid zdecydowała się na zmiany w swoich szeregach!

W późnych godzinach wieczornych Liquid za pośrednictwem Twittera poinformowało, że rozstają się ze swoim dotychczasowym trenerem. Był nim ekspert i komentator CS:GO Jason „moses” O'Toole.

Był on trenerem amerykańskiej organizacji od drugiej połowy 2020 roku, ale jak widać, przyszła pora na zmiany. Nie trzeba było długo czekać, aby pojawiła się nieoficjalna informacja, kto ma być zastępcą mosesa. Portal HLTV.org przekazał, że gotowy na dołączenie do Liquid w roli trenera jest Eric „adreN” Hoag.

Należy wspomnieć o tym, że Amerykanin doskonale zna wspomnianą już ekipę, gdyż był jej zawodnikiem, a później trenerem. Teraz rzekomo miałby powrócić na to stanowisko. Ostatnie kilka miesięcy były dla adreN’a czasem streamowania zmagań swoich i jego kolegów w ESEA Premier pod banderą Mythic.

Na oficjalne ogłoszenie być może przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale wszystko wskazuje na to, że to rzeczywiście adreN ponownie stanie się trenerem Liquid. Czy dzięki niemu powrócą na CS-owy szczyt? Okaże się w najbliższych miesiącach!

Zobacz komentarze