Neymar bryluje nie tylko na boisku, Brazylijczyk z pięknymi clutchami w CS:GO![WIDEO]

Neymar

Neymar to nazwisko słyszał prawie każdy na świecie, jednak mało osób wie, że poza piłką nożną, Brazylijczyk kocha również gry komputerowe. Szczególnym uczuciem darzy Counter Strike'a, a popisami swoich umiejętności lubi chwalić się w social mediach. Tym razem nie było inaczej, piłkarz wrzucił na Instagrama próbkę swoich możliwości pokonując rywali w clutchach.

Neymar należy do grupy piłkarzy często bardziej kojarzonych z kontrowersją niż z boiskiem, choć to i tak nie podważa jego umiejętności, które są wysokie. Zaliczany jest do jednych z najlepszych piłkarzy świata, udowadnia to strzelając gol za golem w barwach PSG oraz reprezentacji Brazylii. Oprócz tego piłkarz jest fanem CS:GO, co pokazuje od lat.

Często za pomocą swoich portali społecznościowych udostępnia fragmenty rozgrywek oraz zdjęcia z profesjonalnymi graczami. Szczególną sympatią darzy brazylijską drużynę FURIA, zna się bardzo dobrze z właścicielami i to z pracownikami organizacji systematycznie rywalizuje w CS:GO.

Tym razem zawodnik pochwalił się trzema akcjami z meczu, a w nich pokonuje rywali zostając sam na mapie.

To nie jedyny brazylijski piłkarz, który pała miłością do "kantera". Arthur Melo oraz Gabriel Jesus również bardzo często pojawiają się na eventach esportowych, oraz fotografują się z profesjonalnymi graczami CS:GO. To zainteresowanie wynika z tego, że zawodnicy dorastali podczas boomu na grę, który był w Brazylii w latach dwutysięcznych.

Nie ma wątpliwości, że Neymar nie porzuci swojego kontraktu wartego setki milionów dolarów na rzecz zostania profesjonalnym graczem CS:GO, jednak po zakończeniu kariery biorąc pod uwagę jego burzliwy charakter kariera streamera stoi przed nim otworem. Już raz porzucił piłkę nożną dla streamingu. Zignorował zaproszenie na galę wręczenia złotej piłki, która odbywała się w Paryżu kilka ulic od jego domu, a w tym czasie grał i streamował rozgrywkę w Call of Duty.

Zobacz komentarze