NEO kontynuuje przygodę z Codewise Unicorns

NEO
NEO Foto: HLTV

Wczoraj Filip "NEO" Kubski wystąpił w barwach "Jednorożców" w ramach wydarzenia organizowanego przez Alienware. Dziś legenda polskiego Counter-Strike'a ponownie zagra wraz z Codewise Unicorns w kwalifikacjach do Esportal Global Cup.

Ostatnie wspólne starcie NEO i "Jednorożców" z Unique zakończyło się podwójną porażką. Filip zastąpił Macieja "Luza" Bugaja, lecz mimo wniesienia do zespołu swojego doświadczenia i spokoju ducha, Codewise Unicorns przegrało 12:16 na Nuke'u oraz 11:16 na Mirage'u.

Warto zaznaczyć, że spekulacje odnośnie dołączenia Kubskiego do tej drużyny nie są świeże. Już kilka tygodni temu Robert Gryn, właściciel organizacji, podzielił się w trakcie transmisji na swoim kanale YouTube informacją, iż Codewise prowadzi rozmowy z NEO i Jarosławem "pashą" Jarząbkowskim. Papito zaprzeczył na streamie swojemu udziałowi w konwersacji z Jednorożcami.

Codewise Unicorns bierze udział w polskich eliminacjach do Esportal Global Cup. W puli nagród całego turnieju znajdzie się 50 tys. euro. NEO ma wspomóc drużynę już dziś, 16 kwietnia, o godz. 18:00.

Zobacz komentarze