Nati i sy$ka zagrają w FALKN!

falkn Foto: Twitter/falkngg

Skandynawska organizacja ogłosiła skład żeńskiego składu CS:GO. Oprócz dwóch Szwedek i jednej Norweżki, w ekipie zobaczymy dwie Polki.

Sylwia "sy$ka" Jędrzejczak do tej pory reprezentowała barwy 40in90. Jednak w ostatnich dniach postanowiła spróbować swoich sił w zagranicznej organizacji. Padło na FALKN : Aurora, bo tak nazywać się będzie kobiecy zespół organizacji. - Dotarłam do momentu, w którym jednak musiałam pójść krok dalej. Długo nad tym myślałam, ale odważyłam się grać z dziewczynami z Europy. Osoby, które mnie znają, pewnie wiedzą, że mój angielski nie był nigdy świetny. Teraz - gdy każdy dzień spędzam z zawodniczkami zza granicy na teamspeaku - zauważyłam poprawę - napisała na swoim fanpage'u zawodniczka.

Drugą Polką w skandynawskiej organizacji jest Natalia "Nati" Batog, która poprzednio reprezentowała barwy Team Warriors. Duży wpływ na zakontraktowanie Nati miała sama sy$ka, która wspomniała o tym w swoim oświadczeniu na Facebooku. - Choć myślałam, że łatwo będzie znaleźć piątą dziewczynę do gry, miałyśmy niemały problem z dobraniem odpowiedniej dziewczyny do składu. Okazało się, że wiele dziewczyn z Europy gra bardzo egoistycznie, zwracając uwagę głównie na siebie, a niektóre w dodatku kiepsko się komunikują. Stwierdziłam więc, że fajnie byłoby mieć kogoś z Polski obok siebie. Podałam dziewczynom kilka nicków i to one wybrały, kogo chciałyby testować. Padło na Natalia "Nati" Batog którą bardzo lubię. Natalia przede wszystkim ma dużo czasu na grę, a dziewczynom bardzo na tym zależy.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze