Wisły kijem nie zawrócisz. AGO walczyło z PACT do ostatniej krwi

Grzegorz "szpero" Dziamałek Foto: Łukasz Twardowski / Wisła All In Games Kraków

Jak mawiał klasyk, lider trzyma się mocno, lider trzyma się dzielnie. Wisła All in Games Kraków w 5. kolejce zapisała na swoje konto kolejne dwa zwycięstwa i dała jasny sygnał, że nie zamierza oddawać pozycji lidera.

Najciekawiej zapowiadającym się meczem tej serii spotkań miało być starcie x-kom AGO i Actina Pact. Trzeba powiedzieć, że spełniło pokładane oczekiwania. Po raz pierwszy w tym sezonie w dwumeczu zobaczyliśmy pełne 60 rund. Widać było, że obie ekipy są wyjątkowo zdeterminowane, by odwrócić niekorzystną kartę Prowadzenie zmieniało się kilkanaście razy, a i clutchów w tym dwumeczu było bez liku. Ostatecznie na de_train oba zespoły podzieliły się punktami, a na de_dust2 rzutem na taśmę triumfowały Jastrzębie.

W drugim spotkaniu tego dnia, Wisła All in Games Kraków rozprawiła się z Pompa Team. Rozprawiała się, bo to najwłaściwsze i zarazem najbardziej kulturalne słowo, jakiego możemy użyć. Pięć rund zwyciężył zespół Pompa Team w starciu z liderem na dwóch mapach. To kompromitacja ekipy Pompy. Warto natomiast pochwalić Grzegorza "jedqr" Jędrasa, który zaliczył kolejny świetny występ.

Ostatnim, ale nienajmniej interesującym spotkaniem tej kolejki, była rywalizacja Izako Boars z PLMIX. Świetna passa Dzików dobiegła końca, a tym samym czarna seria PLMIX. morelz i spółka wygrali pierwszy mecz w ESL Mistrzostwach Polski! Na drugiej mapie już PLMIX uległo podopiecznym Hypera, ale i tak na pewno mieli więcej powodów do zadowolenia we wtorkowy wieczór niż Izako Boars.

Wyniki 5. kolejki ESL MP:

  • x-kom AGO vs. PACT 15-15
  • PACT vs. x-kom AGO 14-16
  • Wisła vs. Pompa 16-5
  • Pompa vs. Wisłą 0-16
  • PLMIX vs IB 16-12
  • IB vs. PLMIX 16-10

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze