Movistar Riders pojawi się na drugich eliminacjach do GG League

Swarzędz Foto: GG League

Zespoły devils.one oraz x-kom Team zapewniły sobie już miejsce na GG League 2019 w Poznaniu. O bilet na turniej powalczy w Swarzędzu hiszpańska formacja Movistar Riders.

Niedawno śledziliśmy wydarzenie Ł3 Gaming Convention. Osiem drużyn zmierzyło się na stadionie Legii Warszawy o zdobycie przepustki na event w Poznaniu. Swarzędz jest drugim z czterech przystanków, umożliwiającym rywalizację w turnieju GG League 2019. Eliminacje odbędą się na Hali Sportowej Unii Swarzędz. Na pewno zmierzą się w nich: polskie EFBIJAJ, ukraińskie Majesty i hiszpańskie Movistar Riders.

O miejsce na lanie w Swarzędzu może powalczyć każdy. Kwalifikacje online odbędą się 26 oraz 28 marca. GG League poinformowało nas, że będzie ogłaszać kolejne zaproszone ekipy codziennie, aż do piątku 29 marca. Drużyna, która zwycięży w finale rozgrywek offline, pojawi się 13-14 lipca na GG League 2019 w Poznaniu.

Swarzędzkie Dni Esportu odbędą się 6-7 kwietnia. Wstęp jest wolny, a poza CS:GO czeka nas wiele atrakcji. W Hali Unia organizatorzy przygotują, podobnie jak na stadionie Legii Warszawy, strefę Free2Play, gdzie każdy będzie mógł pograć na komputerach marki Actina. Pierwszego dnia zorganizowany będzie także turniej FIFA 19 o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz. Mogą wziąć w nim udział uczniowie lokalnych szkół. Podczas kolejnej doby organizatorzy przygotują otwarty turniej dla wszystkich mieszkańców Swarzędza, w którym również można wygrać puchar. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Zobacz komentarze