Potencjalne zmiany w Mousesports. Karrigan i chrisJ na wylocie?

mousesports Foto: ESL

Niemiecka organizacja planuje spore zmiany w swoich szeregach, a z drużyny mają odejść Karrigan i ChrisJ. Ten pierwszy podobno jeszcze nie zdecydował o swojej przyszłości i waha się czy przedłużyć kontrakt z mousesports. ChrisJ natomiast ma odejść z organizacji po imponujących 7 latach w ich barwach.

Podobno mousesports znalazło już potencjalne zastępstwa. Pierwszym z nich jest duński snajper grający w MAD Lions - Frederik "acoR" Gyldstrand. 23-latek cały ostatni rok spędził w MAD, wygrywając między innymi turniej Flashpoin Season 1, gdzie pokonali w finale MIBR wynikiem 2:1. Później jednak drużyna nie potrafiła powtórzyć tego sukcesu i jest obecnie sklasyfikowana na 22 pozycji na świecie.

Miejsce Karrigana natomiast ma zastąpić zawodnik Renegades - Dexter. Australijczyk wraz z drużyną zdominował turnieje w regionie Oceanii, wygrywając wszystkie 9, w których brali udział. Nie udało im się jednak zaistnieć na żadnej większej scenie. Jeśli Dexter sfinalizuje swój transfer, będzie to oznaczało ponowną współpracę z obecnym trenerem mousesports mithRem, którym przed dołączeniem do organizacji trenował właśnie Renegades.

Zobacz komentarze