Mousesports bez woxica podczas cs_summit 5, wszystko przez problemy z wizą!

woxic

Mousesports nie będzie mogło zagrać w swoim pełnym składzie podczas cs_summit 5, wszystko przez problemy wizowe Özgüra “woxic” Ekera. Snajpera podczas turnieju zastąpi Niels-Christian “NaToSaphiX” Sillassen.

Mousesports było jednym z faworytów do zwycięstwa turnieju, w ostatnim czasie drużyna spisuje się fenomenalnie, wygrali dwa turnieje lanowe z rzędu - CS:GO Asia Championship oraz finały 10 sezonu ESL Pro League. Niestety w rozgrywkach cs_summit5 o końcowe zwycięstwo będzie ciężej. W drużynie nie wystąpi "woxic" - snajper drużyny. Jego miejsce zajmie NaToSaphiX utalentowany Duńczyk.

W oświadczeniu mousesports możemy przeczytać, że jeżeli nie są w stanie zagrać w pełnym składzie chcą dać szansę NaTo sprawdzić się w top drużynie.

NaToSaphiX od czasu opuszczenia Heroic nie miał okazji, by pokazać się na dużej scenie, dla zawodnika turniej może być świetnym oknem wystawowym przed nowym rokiem. Jeżeli pokaże się z dobrej strony, przykuje zainteresowanie innych drużyn.

Nie wiemy jakie dokładnie problemy wizowe napotkały woxica, jednak organizacja potwierdza, że na turniej EPICENTER, który odbędzie się pod koniec tego roku, Turek wróci do składu.

Na turnieju cs_summit oprócz mousesports wystąpi MIBR, G2 Esports, FURIA, Virtus.Pro oraz OG. Turniej rozpocznie się w czwartek 12 grudnia o godzinie 18:00.

Zobacz komentarze