mono wraca do składu Illuminar Gaming

Mono Foto: Maciej Kołek / Games Clash Masters

Nieoczekiwany zwrot akcji w szeregach Illuminar Gaming, Drużyna, która kompletnie wywróciła swój skład do góry nogami niespełna miesiąc temu, wczoraj dokonała ponownych zmian. Przesunięty na ławkę rezerwową Michał "mono" Gabszewicz, powrócił do składu kosztem Piotra "p1tera" Kubiaka. Czy to ruch na stałe? Wszystko na to wskazuje.

Jeszcze kilka dni temu Mateusz "Sowek" Kowalczyk napisał, że mono nie będzie występował w lidze ESEA MDL, ale pozostanie na ławce rezerwowych. W jego miejsce ściągnięto Piotra "p1tera" Kubiaka, który miał być nowym IGL-em zespołu aktualnego ESL Mistrza Polski. Niestety młody zawodnik nie sprostał zadaniu, w trzech meczach ESEA MDL inkasując zaledwie 38 fragów w 72 rundach. Eliminacje, to jednak nie najważniejsze zmartwienie prowadzącego, ale co gorsze drużyna dowodzona przez p1tera nie wygrała ani jednego meczu, pomysły na grę nie wychodziły, a sam zawodnik zbierał cięgi od społeczności. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się wrócić do mono.

Przypomnijmy, że miesiąc temu Illuminar Gaming zrezygnowało z usług Oskara "oskarisha" Stenborowskiego i Daniela "STOMPa" Płomińskiego. Mono trochę dłużej zagrzał miejsce, ale tydzień temu również i on stracił miejsce w składzie. Jak widać szybko powrócił. W środę IHG czeka kolejny mecz w ESEA MDL. Tym razem rywalem będzie Singularity (bilans 4-5).

Obecny skład na ESEA MDL:

  • Paweł „innocent” Mocek
  • Paweł „reatz” Jańczak
  • Sebastian „fr3nd” Kuśmierz
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Adrian „IMD” Pieper (trener)
Zobacz komentarze