mono, oskarish i STOMP znowu będą grać razem. "W planach zbudowanie nowego zespołu"

mono, oskarish, STOMP Foto: Materiały prasowe

#BACKTOGETHER - pod takim hasłem Michał "mono" Gabszewicz, Oskar "oskarish" Stenborowski i Daniel "STOMP" Płomiński ogłosili powrót do wspólnej gry. Trio znane z występów w Illuminar Gaming, ponownie chce stworzyć drużynę.

- W planach mamy zbudowanie nowego zespołu od zera lub dołączenie do nieistniejącego. Chcemy przy tym kierować się zasadami i cechami które towarzyszyły nam przez okres naszej wspólnej gry. Świetnie się dogadujemy i mamy podobną wizję gry, dlatego wierzymy że uda nam się wspólnie osiągnąć sukces - napisał w oświadczeniu Michał "mono" Gabszewicz

Cała trójka występowała razem w Illuminar Gaming, gdzie wraz z Pawłem "innocentem" Mockiem i Pawłem "reatzem" Jańczakiem zwyciężyli m.in. ESL Mistrzostwa Polski, a także Games Clash Masters 2019.

Myślę, że będziemy w stanie znów zbudować dobry zespół, tylko do tego jest potrzebne zaufanie, wierząca w nas i w nasz koncept organizacja. Od paru tygodni szukamy różnych rozwiązań i sprawdzamy możliwości i potencjał drużynowy z różnymi graczami z polskiej sceny - dodał Stenborowski.

mono jest jedynym zawodnikiem z tej trójki, którego grę możemy cały czas śledzić w turniejach typu ESL Mistrzostwa Polski czy Polska Liga Esportowa, gdzie przywdziewa koszulkę PGE Turów Zgorzelec. Oskarish i STOMP od września są poza grą. Pierwszemu skończył się kontrakt z x-kom AGO, drugi odszedł z HONORIS.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze