Oskarish wolnym zawodnikiem. MNA Esports zaprzestało inwestycji w CS:GO i Valoranta

oskarish Foto: DreamHack

Oskar "oskarish" Stenborowski znów musi szukać zespołu. W styczniu rozpadł się jego projekt Valhalla, a teraz organizacja MNA Esports, której Polak był członkiem, zaprzestała inwestycji w drużyny CS:GO i Valoranta.

Od dziś jestem wolnym agentem, bardziej zmotywowanym niż kiedykolwiek i szukam nowego wyzwania jako IGL. Chciałbym nadal się rozwijać, pomagać graczom swoim doświadczeniem, a także zdobywać nową wiedzę na temat gry. Moi byli koledzy z drużyny będą mogli potwierdzić, że jestem gotowy ciężko pracować, aby osiągnąć cele. - napisał Stenborowski.

To pokłosie decyzji MNA Esports, które zaprzestało inwestowania w dywizje Valoranta i CS:GO. - Organizacja MNA Esorts zamknęła drzwi i wycofała się ze swoich inwestycji, To zrozumiałe, biorąc pod uwagę sytuację, w której obecnie żyjemy i jest to niezwykle trudne dla wszystkich, a zwłaszcza dla organizacji - napisał zawodnik. Z tego co zrozumieliśmy, decyzja włodarzy wynikała z sytuacji pandemicznej na świecie, bo jak dodał Stenborowski na Twitterze, cele wynikowe drużyny zostały spełnione.

To oznacza, że Oskarish znowu będzie wolnym zawodnikiem. Tak doświadczony i zmotywowany prowadzący z pewnością będzie łakomym kąskiem nie tylko dla polskich, ale i międzynarodowych drużyn. Mamy nadzieję, że niebawem Oskara zobaczymy w nowych barwach.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze