Mikstura przegrywa z Fragsters. Kolejna polska ekipa odpada z eliminacji

Mikstura Foto: Materiały partnera

Dziś cały esportowy świat żyje wydarzeniami, które dzieją się w organizacji Virtus.Pro, ale nie zapominajmy, że polskie ekipy wciąż walczą o awans na EU Minora w Katowicach. Oprócz NEO i spółki, na pewno nie zobaczymy tam także Mikstury, która przegrała z Fragsters i odpadła z rywalizacji.

Wszyscy wiemy, jakim potencjałem dysponuje miksowa ekipa Mikstrua. Niestety nie zobaczyliśmy tego wczoraj w meczu z Optic i również dzisiaj z Fragsters ta mieszanina nie funkcjonowała. Na de_train Byali i jego koledzy mieli ogromne problemu już od początku, pozwalając Duńczykom wyjść aż na 8 punktowe prowadzenie. Tylko trzy rundy zdobyte po stronie atakującej, to stanowczo za mało, co Fragsters szczytnie wykorzystało i zapewniło sobie w konsekwencji triumf 16:13.

Znacznie lepiej było na nuke. Tym razem w obronie nasi spisali się znacznie lepiej, a wynik 10:5 pozwalał im realnie myśleć o doprowadzeniu do trzeciej mapy. Co więcej, po zmianie stron Polacy prowadzili nawet 14:7! Niestety, nie udało się przypieczętować zwycięstwa. Fragsters zdobyło 9 rund z rzędu i zapewniło sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Fragsters 2:0 MIKSTURA

de_train 16:13

de_nuke 16:14

Zobacz komentarze