MICHU wolnym zawodnikiem! Brać go natchmiast!

Michał "MICHU" Müller Foto: Team Envy

Na początku stycznia ENVY poinformowało, że cały ich dotychczasowy skład CS:GO zostanie wystawiony na listę transferową. Oczywiście mieliśmy nadzieję, że jakaś potężna drużyna zapłaci krocie za Michała "MICHU" Mullera, ale wydawało się to mało realne. Teraz MICHU jest do wzięcia ZA DARMO!

- Od dziś oficjalnie jestem wolnym zawodnikiem, a mój kontrakt z Envy został rozwiązany. Poszukiwania nowej drużyny trwają w najlepsze, bardzo tęsknie za codziennymi treningami i oficjalnymi meczami. Nie ukrywam, że nie mogę się doczekać kolejnych szans i okazji, aby w końcu osiągnąć coś, czego do tej pory mi się nie udało - napisał MICHU w oficjalnym oświadczeniu.

>>MICHU szuka drużyny!

Nie ma co ukrywać, że rok spędzony w ENVY, to nie był wymażony czas dla Mullera. Oczywiście wiele się nauczył, miał szansę poznać amerykański styl gry, tamtejsze drużyny czy zawodników, ale niestety miał też w tym okresie mało gry na wysokim poziomie. Wszyscy wiemy, jak utalentowany jest to zawodnik i z przykrością patrzyło się, a raczej właśnie nie patrzyło, na zamieszanie w jego formacji.

Teraz jednak sytuacja zmienia się diametralnie, bo aby pozyskać MICHA do swojej ekipy, nie trzeba już wydawać bajońskiej sumy, a jedynie przedstawić mu ofertę kontraktu. To na pewno duży plus dla wszystkich chętnych. Niewątpliwie ciekawe jest czy MICHU wybierze opcję zagraniczną, czy polską. Jak obstawiacie?

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze