MICHU lata bokiem, czyli Mexico trip

MICHU
MICHU Foto: Maciej Kołek / GG League

Za niespełna tydzień startuje kolejna edycja turnieju cs_summit 8. W stawce zobaczymy m.in. Michała "MICHU" Mullera i jego Evil Geniuses, które powalczy o pierwsze punkty w rankingu RMR.

cs_summit 8 w maju. Będzie to niezwykły turniej

Wszyscy wiemy, że z uwagi na trwającą pandemię, loty do Stanów Zjednoczonych są mocno problematyczne. MICHU zresztą już nie raz się o tym przekonał. cs_summit 6, jeszcze w barwach ENVY, rozgrywał właśnie z Europy.

Teraz ponownie Polak ma problemy z dotarciem do swoich kolegów i mecze cs_summit 8 North America będzie rozgrywał z Meksyku. Podobnie jak jego bułgarski kolega Tsvetelin 'CeRq' Dimitrov, podczas gdy reszta ekipy będzie stacjonowała w gaming housie EG. Wszystko ma na celu granie na jak najmniejszym pingu podczas turnieju online.

- Za kilka dni startuje turniej cs_summit North American RMR. Niestety przez obecną sytuacje bardzo ciężko wlecieć z Europy do USA, więc razem z CeRq udajemy się do Meksyku, dzięki czemu będziemy mogli grać na najniższym możliwym pingu. Przede mną 25 godzin podróży, następny stream prosto z Meksyku - napisał polski zawodnik.

cs_summit pierwotnie był zaplanowany na 14 maja, ale ostatecznie turniej wystartuje 20. W akcji zobaczymy całą śmietankę amerykańskiego Cs-a, a najlepsza drużyna zgarnie 17 tys. dolarów i 1600 punktów RMR.

Zobacz komentarze