Ekipa Micha przegrała na inauguracje amerykańskich kwalifikacji cs_summit 6

MICHU
MICHU Foto: Fb.com/MICHU

Wszyscy wiedzieliśmy, że Team Envy będzie miało ogromne problemy w amerykańskich kwalifikacjach do cs_summit 6, ale już od patrzenia na ping Micha i Calyxa bolały oczy. Co dopiero musieli przeżywać gracze?

Nie da się wygrać meczu, gdy dwóch twoich zawodników przez cały mecz ma 150+ pingu, a tak mniej więcej wyglądała sytuacja Micha i Calyxa, czyli dwóch najlepszych strzelców Envy. Z powodu pandemii nie mogli oni polecieć do Stanów, by grać razem ze swoją ekipą i obaj zostali w Europie. Spodziewaliśmy się więc, że performance zespołu będzie słaby, ale żeby aż tak?

Na pierwszej mapie MICHU i Calyx wykręcili razem 44 fragi, podczas gdy pozostała trójka ich kolegów łącznie o jeden więcej... TeamOne nie jest potentatem amerykańskiej sceny, ale potrafiło wykorzystać problemy rywali i pewnie wygrało na de_overpass 16-11. Jeszcze łatwiej było na de_train, bo tam Envy ugrało zaledwie 7 rund.

Nie tak na pewno wyobrażał sobie te kwalifikacje MICHU, który musi być wkurzony grając na 150 pingów. Pewnych rzeczy jednak nie przeskoczy. Co prawda, Envy został jeszcze występ w drabince przegranych, ale chyba nie ma co liczyć na sukces, patrząc w jakich warunkach grają gwiazdy ekipy. Niestety pozostała trójka nie wybija się na wyżyny swoich umiejętności...

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze