Dwóch Polaków w zamkniętych eliminacjach do DreamHack Masters Spring 2020

Michał "MICHU" Müller Foto: Team Envy

Z utęsknieniem czekamy na wielkie turnieje esportowe z publicznością i emocjami najwyższego wymiaru. Niestety na razie musimy się zadowolić turniejami rozgrywanymi online. Za nieco ponad miesiąc wystartuje prestiżowy turniej DreamHack Masters Spring 2020, być może zobaczymy w nim polskich zawodników.

W zamkniętych kwalifikacjach dla regionu europejskiego rywalizować będą cztery zespoły - forZe, GODSENT, Virtus.pro i OG, w którym występuje Mateusz „mantuu” Wilczewski. Pozostałe cztery miejsca zostaną przydzielone ekipom z otwartych eliminacji. Za oceanem o dwa miejsca w głównym turnieju powalczy Michał „MICHU” Müller i jego ENVY. Tam też nie będzie łatwo, bo pozostałe trzy zaproszenia powędrowały do Bad News Bears, Cloud9 i Swole Patrol. Reszta uczestników, podobnie jak w Europie, wyklaruje się poprzez otwarte eliminacje.

Zamknięte eliminacje na Starym Kontynencie i Ameryce Północnej rozgrywane będą już za kilka dni (18-20 kwietnia). Start DreamHack Masters Spring 2020 zaplanowany jest na się 19 maja.

Zobacz komentarze