Kto przygarnie mhl-a? Snajper gotowy na powrót do gry

mhl Foto: x-kom AGO

W czwartek po południu x-kom AGO ogłosiło, że szuka nowych opcji dla Miłosza "mhl" Knasiaka. Snajper, który na własną prośbę siedział na ławce rezerwowych, teraz zadeklarował gotowośc do powrotu. Wygląda jednak na to, że opuści gniazdo Jastrzębii.

Miłosz dołączył do AGO latem 2019 roku i niemal z miejsca stał się jedną z najważniejszych postaci zespołu, z którym wygrał ESL Mistrzostwa Polski, a także zagrał w ESL Pro League. Zresztą w 2020 roku, jak wyliczyło HLTV, młody zawodnik był jednym z najlepszych snajperów Europy. We wrześniu minionego roku na własną prośbę znalazł się na ławce rezerwowy, z powodu poświęcenia więcej czasu na obowiązki szkolne. Dziś organizacja poinformowała, że Miłosz jest gotów wrócić, a Jastrzębie chcą mu znaleźć nowy dom.

"Organizacja x-kom AGO kieruje się „zasadą 6 miesięcy”, oznacza to, że każdy nasz aktywny skład ma gwarancję stabilności w tym cyklu. Zawodnicy dzięki temu są pewni swojej pozycji w drużynie i mogą skupić się w całości na treningu i rywalizacji. Po tym okresie przychodzi czas na podsumowanie.

Miłosz w ostatnich dniach zgłosił się do nas i zadeklarował chęć powrotu do gry. Z uwagi na to, że do końca naszego okresu pozostało ponad 2 miesiące, nie chcemy podejmować kroków prowadzących do potencjalnych rotacji w zespole.

Nie możemy pozwolić jednak na to, aby mhL, będąc gotów, spędził ten czas na ławce, dlatego poszukujemy dla naszego 19-letniego snajpera drużyny, w której mógłby rozwinąć swoje skrzydła po maturalnej przerwie." - czytamy w oświadczeniu.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze