Zakończono fazę grupową Meet Pointu. AVEZ znowu zawiodło

 Meet Point
Meet Point Foto: Materiały prasowe

W piątek w domu reprezentacji Polski w piłce nożne, czyli stadionie PGE Narodowym, rozpoczął się Meet Point, podczas którego rozgrywane są eliminacje CS'a na Games Clash Masters. Po blisko 10 godzinach zmagań, dowiedzieliśmy się kto powalczy jutro w półfinałach.

O wielkich niespodziankach mowy być nie może, bo przepustkę do półfinałów wywalczyło Izako Boars, Codewise Unicorns, x-kom team i PACT. Dziki bez większych problemów triumfowały w grupie A, gdzie szybko wygrały z Warriors Teamem i Codewise Unicorns. Jednorożce natomiast zapewniły sobie sukces poprzez rozstrzygający mecz z AVEZ Esport. Sany i spółka ponownie rozczarowali fanów i ciężko wierzyć w ich sukces na turnieju w Szwecji. X-kom zgodnie z przewidywaniami był poza zasięgiem rywali w grupie B. Drugi bilet do półfinałów przypadł PACT, które okazało się lepsze od Team Brute i OrgSeekers.

Jutro na PGE Narodowym kolejna cześć eliminacji. Najpierw w akcji zobaczymy Izako Boars i PACT, a potem na plac boju wejdą x-kom team i Codewise Unicorns. Zwycięzcy zagrają w niedzielę w wielkim finale.

Zobacz komentarze