Mecz ostatniej szansy! Wisła vs AVEZ, wygrany jedzie na finały PLE!

PLE CS_GO Foto: Maciej Kołek / Polska Liga Esportowa

To nie koniec emocji w fazie zasadniczej Polskiej Ligi Esportowej. Przed nami ostatnie starcie, zadecyduje ono o tym, która z drużyn pojedzie do Rzeszowa walczyć o pulę nagród 130 tysięcy złotych!

Wisła oraz AVEZ uplasowały się w swoich grupach na 3 miejscu. Teraz zagrają w meczu o wszystko, faworytem wydaje się Biała Gwiazda, mimo że ostatnio szybko pożegnali się z kwalifikacjami do WESG, to pokazują, że wciąż nie zapomnieli jak grać w CS, świetnie spisują się w turnieju LOOTBET, gdzie jako pierwsza polska ekipa awansowali do dalszej fazy. Szansą dla AVEZ może być fakt, że zawodnicy Wisły jutro rozegrają półfinał ESL Mistrzostw Polski i myślami mogą być już tam. Dla Ośmiorniczek to jedyna szansa, żeby pokazać się jeszcze w tym roku na LANie, co powinno ich motywować jeszcze bardziej.

Abstrahując od tego, kto zwycięży w tym meczu, w Rzeszowie na pewno nie będzie mu łatwo. Na finałach pojawią się zawodnicy Giants, x-kom AGO, PACT, Izako Boars oraz CLEANTmix. Wszyscy mają apetyt, żeby podnieść puchar i dopisać do swojego konta tysiące złotych. Mecz startuje o godzinie 17:00 na kanale esportnow.

Zobacz komentarze