MdN: Po dołączeniu Oskarisha, role w x-kom AGO się powielają

Damian "MdN" Kisielewski Foto: fot. Kamil Nowakowski/Games Clash

Za nami świetny początek fazy play-off ESL Mistrzostw Polski. Dzisiaj do gry wkroczą dwie najlepsze ekipy rundy zasadniczej rozgrywek. Zapytaliśmy Damiana "MdN" Kisielewskiego o zespoły, które rozstrzygną między sobą sprawę mistrzostwa.

Illuminar Gaming podczas całych rozgrywek spisywało się bardzo dobrze. Tak naprawdę wiele osób spodziewało się, że ekipa Pawła "innocenta" Mocka będzie potrzebowała więcej czasu na osiągnięcie wysokiej formy. - Mieli dużo czasu na przygotowania, są bardzo doświadczeni i skillowi, wykorzystali to i jak widać na naszą scenę wystarczy, więc jakoś mnie to bardzo nie zdziwiło. Prawdziwy sprawdzian przyjdzie podczas spotkań w Europie - powiedział trener CLEANTmix. - Jest dużo luzu widocznego w ich grze, myślę, że to odświeżyło chłopaków, ale ciekawi mnie jak to sprawdzi się poza naszą sceną.

W piątek ekipa AVEZ wygrała w ćwierćfinale z Wisłą All in! Kraków. Zapytaliśmy jak na grę Ośmiornic wpłynął Paweł "byali" Bieliński. - Mam wrażenie, że od dołączenia byaliego stawiają bardziej na swój "firepower". Miesiąc miodowy się skończył liczę, że Paweł pozwoli im wrócić na dobrą drogę.

x-kom AGO rozpoczęło rozgrywki w nowym składzie. Pozycję in-game leadera objął Oskar "oskarish" Stenborowski. - Moim zdaniem zmiany sprawiły, że pewne role się powielają. Widać, że Furlan nie ma tyle swobody. Leman robił "czarną" robotę, teraz mi trochę tego brakuje i jest za dużo osób z agresywnym stylem. Nie wiem czy ten kierunek zmian był dobry. Zaczynają teraz BC i to pokaże czy będą wstanie przełamać blokadę, która mają i pójść do przodu, stabilizując formę - mówił trener i ekspert CS:GO.

Zobacz komentarze