Rywalizacja M1 Gaming i PGE Turów ozdobą 4. kolejki LOTTO Dywizji Profesjonalnej PLE

M1/PGE

Już po trzech kolejkach LOTTO Dywizji Profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej można zauważyć, które drużyny będą faworytami walki o awans do Dywizji Mistrzowskiej. W tym tygodniu dojdzie do bezpośredniego starcia dwóch zespołów, które mają takie aspiracje.

M1 Gaming powróciło na scenę CS:GO na początku poprzedniego miesiąca, biorąc pod swoje skrzydła strzelców ex. Cyberwolves, których możemy oglądać w LOTTO Dywizji Profesjonalnej. Jednocześnie ekipa zadeklarowała aspiracje awansu na najwyższy poziom rozgrywek PLE. Jak na razie im bardzo dobrze, bo po trzech seriach zmagań mają na koncie sześć punktów i piastują trzecią lokatę w tabeli.

Bez wątpienia teraz czeka ich najtrudniejszy egzamin, bo zagrają z PGE Turów Zgorzelec. Tomasz "tomiko" Uroda i jego koledzy w trzech dotychczasowych meczach w PLE stracili tylko jedną mapę, wszystkie rywalizacje kończąc zwycięstwem. Czy i tym razem im się uda? Początek tego spotkania w poniedziałek o 18:00.

Ciekawie będzie też we wtorkowym spotkaniu CLEANTmix i Dr Pepper Team. Obie formacje do tej pory zgromadziły po trzy punkty i zajmują odpowiednio 5. i 6. miejsce w ligowej tabeli. Wygrana w tym meczu będzie na wagę złota, bo przegrany tej rywalizacji mocno ograniczy swoje szanse na awans do Dywizji Mistrzowskiej.

Wszystkie mecze LOTTO Dywzji Profesjonalnej można śledzić podczas transmisji na kanale Twitch Polskiej Ligi Esportowej.

Zobacz komentarze