Koguty walczyły do końca, ale nie wydziobały awansu do zamkniętych kwalifikacji

los kogutos
los kogutos

Za nami drugie otwarte kwalifikacje do 3. sezonu Flashpointa. Niestety ponownie polskim zespołom nie udało się wywalczyć przepustki do zamkniętych eliminacji.

Drugiego dnia rywalizacji nadzieje pokładaliśmy w dwóch formacjach - Izako Boars oraz ESCA Gaming. Wystarczyło wygrać dwa mecze BO3.

Izako Boars drugiego dnia stanęło na przeciwko LDLC OL, natomiast los kogutos miało walczyć z IQUE Miało, bo nie walczyło. Polacy otrzymali walkower ze względu na dyskwalifikację Finów. IB takiego szczęścia nie miało i musiało podjąć karabiny w rywalizacji z LDLC.

Dziki ostatnio były w dobrej formie, wszak ekipa Siuhego w pięknym stylu zapewniła sobie awans do kolejnego sezonu ESEA Premier, zajmuje obecnie trzecie miejsce w ESL MP, a w Polskiej Lidze Esportowej jeszcze nie zaznała smaku porażki. Niestety tej formy nie było kompletnie widać w rywalizacji z Francuzami. Polacy przeszli kompletnie obok meczu, ugrali zaledwie 15 rund na dwóch mapach i odpadli z rywalizacji.

***

los kogutos. po walkowerze od IQUE, musiało więc wygrać jedno spotkanie, gdzie ich rywalem było Lilmix. Doświadczona ekipa vs. młode wilki polskiej sceny. Lilmix na swoją mapę wybrało Overpassa i zaczęli z przytupem, bo od prowadzenia 8:2. Na szczęście nasi wzięli się do roboty i zmniejszyli stratę do przerwy do jednego punktu. Po zmianie stron obie drużyny pokazały dużo fajnych akcji, ale górą okazali się Szwedzi.

Na drugiej mapie po trudniejszej stronie Polacy zaprezentowali się o wiele lepiej, bo w ataku na de_train zdobyli aż 7 rund. Lilmix kompletnie nie radziło sobie z ich agresją, co zaprocentowało właśnie świetnym wynikiem. Po zmienie stron Szwedzi nie odpuszczali. Ba, prowadzili nawet 14-12, ale Polacy pięknie rozegrali końcówkę i zwyciężyli drugą mapę.

Trzecia była zdecydowanie najgorsza w wykowaniu Polaków. Nasi na de_mirage nie potrafili kompletnie przećwstawić się rywalom, a po stronie atakującej wygrali zaledwie dwie rundy. Lilmix po zmianie stron dokończyło dzieła zniszczenia i zamknęło nasze marzenia o zamkniętych eliminacjach Flashpoint 3.

Źródło: Materiiały własne

Zobacz komentarze