Bratobójczy bój Polaków na inaugurację 8. sezonu LOOT.BET/CS

GruBy
GruBy Foto: x-kom AGO

Przed nami 8. sezon rozgrywek LOOT.BET/CS. Zobaczymy w nim trzy polskie ekipy, co jest efektem brawurowych eliminacji w wykonaniu Izako Boars. Zresztą Dziki zainaugurują zmagania meczem z... x-kom AGO.

W ubiegłym sezonie nie mieliśmy zbyt wielu pozytywnych wspomnień związanych z występami polskich ekip w lidze LOOT.BET/CS. Wisła Kraków nie odniosła żadnego zwycięstwa, Honoris stać było na jeden triumf, a gracze Actina PACT mimo iż awansowali do play-off, to potknęli się już na pierwszej przeszkodzie.

Mamy nadzieję, że w tym będzie inaczej, a największe nadzieje pokładamy w Wiśle, która ostatnio prezentuje się wręcz wybornie. Kiedyś powiedzielibyśmy, że to x-kom AGO jest największą nadzieję, ale po zmianach w składzie Jastrzębie wciąż muszą zgrać się z nowymi zawodnikami. Swój pierwszy mecz w tym sezonie zagrają z Izako Boars. Mieliśmy nadzieję, że na polsko-polską rywalizację poczekamy do play-off, a tymczasem zobaczymy ją już na inaugurację.

Mecze Polaków:

  • 16:30, x-kom AGO - Izako Boars, BO3

W 8. sezonie LOOT.BET/CS drużyny będą rywalizować o 50 tysięcy dolarów, z czego połowa trafi do najlepszej ekipy. Finał turnieju zaplanowany jest na 3 listopada.

Zobacz komentarze