Liquid Biceps kontra PGE Turów. Kto dołączy do Pompa Team w Dywizji Mistrzowskiej PLE?

Pasha został ambasadorem Team Liquid
Pasha został ambasadorem Team Liquid Foto: Fantasy Expo

Czas poznać ostateczne rozstrzygnięcia w walce o Dywizję Mistrzowską Polskiej Ligi Esportowej. Pompa Team już wywalczyło awans, a Gamelaxy kolejny sezon spędzi w dywizji profesjonalnej. O dołączenie do Pompa Team już dziś zagrają Liquid Biceps oraz PGE Turów Zgorzelec.

Zacznijmy od podsumowania wczorajszych spotkań. Oglądaliśmy dwa szybkie mecze zakończone wynikami 2:0. Najpierw Liquid Biceps przedłużyło swoje szanse na obronę miejsca w Dywizji Mistrzowskiej pokonując Gamelaxy. Później Pompa znów udowodniła, że jest teraz w gazie i zatrzymać ją jest bardzo ciężko, o czym boleśnie przekonał się PGE Turów.

W efekcie pozostał nam do rozegrania już tylko jeden mecz. Liquid Biceps będzie próbowało obronić swoje miejsce w lidze w bezpośrednim starciu z Turowem. Sytuacja ułożyła się na tyle ciekawie, że zespoły w barażach ze sobą jeszcze nie grały, więc trudno wyrokować, kto awansuje do Dywizji Mistrzowskiej. Biorąc jednak pod uwagę ostatnią dyspozycję faworytem w spotkaniu wydaje się zespół ze Zgorzelca.

Początek spotkania o godzinie 18:00. Transmisję znajdziecie na kanale Twitch Polskiej Ligi Esportowej.

Zobacz komentarze