Kamera, akcja! Czas na drugie otwarte kwalifikacje do EU Minora!

Furlan
Furlan Foto: x-kom AGO

Pierwsze otwarte kwalifikacje do EU Minora przed ESL One Rio 2020 Major Championship nie potoczyły się tak, jak wyobrażali to sobie polscy fani CS:GO. Żaden rodzimy zespół, a co więcej, żaden polski zawodnik nie zdołał wywalczyć przepustki do zamkniętego etapu. Czy przy drugim podejściu będzie lepiej?

Najistotniejszą informacja w kontekście drugich otwartych kwalifikacji EU Minora przed ESL One Rio 2020 Major Championship jest "zmiana powrotna" w szeregach x-kom AGO. Przypomnijmy, że w pierwszych eliminacjach Damiana "Furlana" Kisłowskiego zastępował Maciej 'F1KU' Miklas . Teraz kapitan Jastrzębi wraca do podstawowego składu, choć młody rezerwowy zaprezentował się całkiem nieźle.

Wiele do udowodnienia ma Illuminar Gaming, które nie zdołało się zakwalifikować nawet do najlepszej 16 pierwszych otwartych eliminacji, a przecież to aktualny ESL Mistrz Polski i najlepsza krajowa ekipa w 2019 roku. Nie sposób nie docenić kolejnego "pozytywnego" występu AVEZ, które mimo iż nie awansowało z pierwszych eliminacji, to znów pozostawiło po sobie dobre wrażenie.

W drugich kwalifikacjach zobaczymy też kilka miksów takich jak np. makowce, w której wystąpią Mikołaj "Mouz" Karolewski i Michał "snatchie" Rudzki. Mało z Was pewnie pamięta, że obaj panowie mieli już przyjemność grać w jednej ekipie. 7 lat temu spotkali się w Inet Koxx, gdzie rozwijali się pod okiem Patryka "easy" Dzięcioła.

Listę wszystkich zespołów zapisanych do 2. otwartych eliminacji o EU Minora przed ESL One Rio 2020 Major Championship możecie znaleźć tutaj. Zgłaszać możecie się do godziny 17:00, a rozgrywki startują godzinę później.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze