AVEZ musi pokazać charakter. Sprout blisko awansu

nawrot Foto: Avez Esport

Za nami I dzień zmagań w zamkniętych kwalifikacjach DreamHack Open Fall 2020 Closed Qualifier. Polscy zawodnicy są na dwóch biegunach. Sprout jest o krok od awansu, natomiast AVEZ będzie musiało walczyć o bilety na główną imprezę w drabince przegranych.

Sprout podczas turnieju "Gramy Dla Białorusi" pokazało, że jest w dobrej formie i dzień później przeniosło to na eliminacje DreamHacka. Najpierw odprawiło bez straty mapy SKADE, a później w podobny sposób ograli Heretics. Oczywiście liderem niemiecko-polskiej formacji w tych meczach był Dycha, który na 4. rozegranych mapach zanotował rating na poziomie 1.38. Tym samym Sprout pozostał jeden krok do zwyciężenia biletów na DH Fall, ale trzeba pokonać sAw.

Nie gorzej w tych eliminacjach wygląda Markoś, który praktycznie w pojedynkę wygrał AVEZ mecz z c0ntact. Ośmiorniczki potem jednak potknęły się w starciu z North i spadły do drabinki przegranych. Tam spotkają się ze SKADE, z którym w przeszłości szło im różnie. Na pewno Bułgarzy są na podobnym poziomie, ale mamy nadzieję, że to polska formacja wyjdzie zwycięsko.

Mecze Polaków w eliminacjach DreamHacka:

  • 15:00, SKADE vs. AVEZ
  • 16:00, sAw vs. Sprout
Zobacz komentarze