Jeden z najlepszych graczy w historii CS:GO z VAC banem

KRIMZ
KRIMZ Foto: ESL

Jeden z najlepszych graczy Counter-Strike: Global Offensive w historii został ukarany VAC banem. Chodzi o reprezentanta fnatic, Freddy'ego "KRIMZa" Johanssona. Na razie nie wiadomo, co spowodowało blokadę na koncie Szweda.

Dwukrotny zwycięzca Majora i zawodnik czterokrotnie wybierany do zestawienia najlepszych graczy roku wg. HLTV w ostatnich sześciu latach. Nie ma więc wątpliwości, że KRIMZ należy do ścisłej czołówki CS:GO. W sobotni poranek gracz fnatic zobaczył na swoim koncie VAC bana.

- Wygląda na to, że moje konto zostało zbanowane. Valve proszę o pomoc - napisał Johansson. Na razie nie znamy kulisów tej decyzji, ale wiemy na pewno, że blokada nie została nałożona przez program Overwatch, więc nie możemy mówić o pomyłce lub przypadku.

Status konta KRIMZa

Nie wiemy jednak czy blokada został nałożona z powodu gry w CS:GO czy innego tytułu. Wciąż jest mało informacji, ale będziemy śledzić temat i na bieżąco was informować. Wszyscy kibice uważają jednak, że to pomyłka i trudno mieć inne domysły. Na pewno tak renomowana organizacja jak fnatic szybko zajmie się całą sytuacją, więc wszystko niebawem się wyjaśni.

Zobacz komentarze