Kolejne zmiany w x-kom AGO. Dwóch zawodników odchodzi z drużyny

Sidney Foto: x-kom AGO

Szufli końca nie widać, a najwyraźniej dotknie ona każdego. Dziś dotarły do nas kolejne doniesienia z gniazda x-kom AGO o zawodnikach opuszczających szeregi organizacji. Patryk „Sidney” Korab oraz Brajan „DGL” Lemecha nie będą już reprezentować drużyny.

To kolejne zmiany w x-kom AGO. Kilka dni temu z organizacją po 3 latach pożegnał się GruBy. Teraz pewne jest, że drużynę czeka nie mały lifting, a solidna przebudowa. W końcu to już trzech graczy rozstało się z zespołem, a biorąc pod uwagę chęci do posiadania zawodników na ławce rezerwowych, na drodze do biura x-kom AGO powinno zrobić się tłoczno.

DGL był członkiem pierwszej drużyny tylko przez kilka ostatnich miesięcy. W tym czasie drużyna nie wyglądała dobrze, zaliczając też wpadkę na ESL MP (dopiero 5-te miejsce), więc decyzja o zakończeniu współpracy nie dziwi.

Z kolei Sidney ostatnio grał z ekipą AGO Nest, a nie pierwszym składem. Doświadczony zawodnik na pewno ma większe aspiracje, dlatego tutaj również trudno dziwić się, że to już koniec jego przygody w organizacji.

Zobacz komentarze