Kolejna polska drużyna żegna się z LOOT BET Sezon 3

Adwokacik Foto: PLE

Z czterech drużyn walczących o playoffy turnieju, zostały już tylko dwie ekipy. Chwilę temu zakończył się mecz pomiędzy polskim mixem adwokacik, a francuską drużyną Heretics, która kilka dni temu wyeliminowała zespół Jarosława „paszaBiceps” Jarząbkowskiego „Youngsters”. Przegrana drużyna z tego starcia odpadała rozgrywek, natomiast wygrani, w tym wypadku Heretics przechodzą do fazy playoff. 

Pierwszą mapą wybraną przez Polaków był Mirage, mimo świetnie rozegranych pistoletówek m.in. przez Pawła „byali” Bielińskiego, który po stronie terrorystów zdobył, aż 4 eliminacje, nie dało to większych szans polskiej formacji. Po stronie rywali biało-czerwonych świetnie dysponowany był Bryan „Maka” Canda, który wykręcił 32 zabójstwa, zaliczając przy tym tylko 15 śmierci. Ostatecznie mapa zakończyła się wynikiem 16-12 dla Heretics. Wyborem Francuzów zostało Inferno. Po polskiej stronie zabrakło osoby, która wzięłaby grę na własne barki. Na tej mapie każdy z Polaków zaliczył ujemne KD Ratio przez co morale nie były najlepsze. Druga mapa zakończyła się również wynikiem 16-12, a cały mecz 2:0, co spowodowało, że ekipa byłych zawodników m.in. AGO czy Virtus.pro odpada z turnieju. 

O godzinie 15:30 ostatnie spotkanie w ramach systemu szwajcarskiego rozegra Izako Boars. Dziki mają bilans 2-2, czyli identyczna sytuacja przed meczem adwokacika. Wygrana premiowana jest awansem natomiast porażka skutkuje odpadnięciem z turnieju. Przeciwnikiem IB będzie Unique, rosyjska formacja na swojej drodze w LOOT BET pokonała m.in. adwokacika. Czy Izako Boars poradzi sobie i dołączy do Illuminar Gaming w playoffach? Wszyscy na to liczymy.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze