Wiemy kiedy Polacy zagrają o slot w ESL Pro League!

Furlan2 Foto: Maciej Kołek / Polska Liga Esportowa

Co prawda zawodnicy x-kom AGO obecnie przebywają na wakacjach, ale niebawem powrócą do regularnych treningów. Dziś poznaliśmy datę i format ESEA Season 33: Premier Division - Europe Finals, których stawką będzie slot w ESL Pro League.

Esportowa Liga Mistrzów, bo tak zwykło się określać ESL Pro League, to na pewno kusząca perspektywa dla polskich zespołów. x-kom AGO, jako jedna z dwóch najlepszych drużyn 33. sezonu ESEA MDL, wywalczyła sobie prawo startów w finałach, których stawką będzie bilet do 12. sezonu EPL. Oprócz Jastrzębi, plany awansu do elity snują pozostali uczestnicy - Sprout i Galaxy Racer (dawne Jalapeno). Przypomnijmy, że w składzie niemieckiego zespołu występują Michał "snatchie" Rudzki i Paweł "Dycha" Dycha.

Tak więc na starcie batalii o slot w EPL zobaczymy trzy zespoły, wśród których jest aż 7 polskich zawodników. W drabince wygranych AGO zmierzy się ze Sprout. Wygrany awansuje do głównego finału i będzie miał tam mapę przewagi. Przegrany zmierzy się z Galaxy Racer, w spotkaniu dogrywkowym.

ESEA Season 33: Premier Division - Europe Finals ruszą 7 sierpnia. Zwycięzcę miniturnieju poznamy 9 sierpnia w niedzielę.

Zobacz komentarze