Już wkrótce ruszy cykl turniejów GG.BET. W zmaganiach pojawi się polski akcent

starkGG Foto: Maciej Kołek / GG League

Turnieje GG.BET Summer zostaną zorganizowane pod patronatem znanego esportowego bukmachera. Odbędą się kolejno w: Azji, Europie wraz z regionem CIS oraz Brazylii. Łączna pula nagród wyniesie 45 tysięcy dolarów.

GG.BET w kooperacji z UCC zorganizują trzy turnieje online. Wysokość pul nagród będzie się różnić w zależności od regionu. Największa część przypadnie zawodnikom ze Starego Kontynentu oraz regionu CIS. Staną oni do walki o 20 tysięcy dolarów.

Drużyny chcące sięgnąć po te pieniądze będą musiały przejść długą drogę. Na początek wezmą udział w kwalifikacjach otwartych, po których przystąpią do zamkniętego etapu zawodów. Następnie odbędzie się główna część europejskich zmagań. Została ona zaplanowana na 26 sierpnia – 10 września. Cztery najskuteczniejsze zespoły z każdego regionu wezmą udział w decydującym starciu. Zwycięzca zabierze do domu 6 tysięcy dolarów. Jest też dobra wiadomość dla polskich kibiców. Wśród drużyn zaproszonych na zamknięte kwalifikacje znajdują się reprezentanci X-kom team, a w kolejnej fazie dołączy do nich również AGO Esports.

Lista drużyn zakwalifikowana do zamkniętych kwalifikacji CIS:

- Quantum Bellator Fire

- GoodJob

- PLINK

- Unique

- Syman

- EPG

- pro100

Lista drużyn zakwalifikowana do zamkniętych kwalifikacji europejskich:

- Tricked

- HAVU

- Chaos

- x-kom

- EURONICS

- 3DMAX

Na główną część europejską zaproszenia otrzymały ekipy:

- Imperial

- Tempo Storm

- LDLC

- ALTERNATE aTTaX

- AGO Esports

System kwalifikacji został nieco zmodyfikowany w pozostałych regionach. 24 sierpnia do rywalizacji przystąpią brazylijskie formacje. Stawką będzie 10 tysięcy dolarów. Zawody zakończą się 1 września. Azjatycka część ruszy 28 sierpnia i potrwa do 4 września. Dla drużyn z Dalekiego Wschodu przygotowano 15 tysięcy dolarów.

Drużyny zakwalifikowane na azjatyckie kwalifikacje zamknięte:

- EHOME

- GOSU

- wNv

- IMBA.SAS

- Recca

- Lynn Vision

- Beyond

Drużyny zakwalifikowane na zamknięte kwalifikacje brazylijskie:

- FURIA

- W7M

- DETONA

- C4

- INTZ

- dreamWorse

- Uranus

- Avalanche

- Revoltz

- Bulldozer

- Rão

Źródło: Esportmania.pl

Tematy

esport

Zobacz komentarze