Już dzisiaj dwa pojedynki pomiędzy czołowymi polskimi ekipami

AGO Kinguin Foto: AGO Esports

PACT i Virtus.pro stoczą dziś pojedynek w ramach 29. sezonu ESEA MDL. Późnym wieczorem odbędzie się hit 7. kolejki ESL MP. AGO Esports zmierzy się z Team Kinguin.

18:00 – Virtus.pro vs PACT – Train

Obie drużyny miały okazję zmierzyć się ze sobą 2 miesiące temu w trakcie poprzedniego sezonu ESEA MDL. Wtedy zwyciężyli reprezentanci rosyjskiej organizacji. Teraz zawodnicy PACT mają większe szanse. Niedawno zdobyli cenne doświadczenie podczas rozgrywek CBE 2018, a także zapewnili sobie miejsce na finałach Games Clash Masters w Gdyni. Zdecydowanie są na fali wznoszącej. Z kolei podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego wciąż adaptują się do gry w nowym składzie, więc ich forma pozostaje pod znakiem zapytania.

21:00 – AGO Esports vs Team Kinguin – podwójne BO1

Minęły 2 tygodnie od spotkania AGO Esports kontra Team Kinguin podczas DreamHack Open Montreal. Wówczas Pingwiny pewnie sięgnęły po zwycięstwo. Jastrzębie nie próżnowały po powrocie i bez wątpienia będą chciały zrewanżować się za porażkę w Kanadzie. Nie będzie to jednak proste zadanie. Jacek „minise” Jeziak i spółka nie osiadają na laurach. Wczoraj zakończyli kilkudniowe zgrupowanie w swoim ośrodku treningowym. Z pewnością będą solidnie przygotowani.

Zobacz komentarze