Kolejny ekspert CS:GO na pozycji głównego menadżera drużyny, ale... VALORANTA

Banks Foto: Materiały prasowe

Lista organizacji, które wychodzą naprzeciw sceny VALORANTA stale rośnie, szczególnie przez zapowiedziany na 2021 rok turniej VALORANT Champions Tour. Dużo mówi się o potencjalnym składzie Team Vitality, a tymczasem Alliance przedstawiło swój plan na drużynę VALORANTA.

Pierwsze ogłoszenie w kwestii VALORANTA w Alliance dotyczy głównego menadżera ekipy. Ku zaskoczeniu wielu, będzie nim znany ekspert i komentator CSLGO, James Banks. - To jest dla mnie nowe wyzwanie i nowy rozdział. Od wersji beta cieszę się każdym aspektem VALORANTA. Kiedy pierwszy raz rozmawiałem z chłopakami z Alliance, bardzo poważnie podchodzili do sceny VALORANT i tego, co mogą zaoferować zespołowi - powiedział BanKs.

Organizacja Alliance jest najbardziej znana ze swojej drużyny Dota 2, która od momentu powstania należy do najlepszych zespołów w Europie i na świecie. Wielokrotnie uczestniczyła w The International, a w 2013 roku ich ekipa wygrała to wyjątkowe wydarzenie.

- Z moim doświadczeniem i ich fantastycznymi kibicami będziemy szukać właściwej drużyny lub zawodników, aby stworzyć coś wyjątkowego. Zaplecze, jakie posiada Alliance jest imponujące i nie mogę się doczekać, aby znaleźć odpowiednich graczy, którzy są głodni sukcesów, zmotywowani i chcą być przyszłymi mistrzami VALORANTA pod sztandarem Alliance - powiedział James Banks.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy ekspert CS:GO, który podjął się prowadzenia drużyny. We wrześniu menadżerem Cloud9 został Henry "HenryG" Greer, ale Banks jako pierwszy, tak znany caster, podjął się zarządzania ekipą z nowej gry.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze