Izako Boars wystąpi w kolejnym sezonie ESEA MDL

Izako Boars Foto: ESL

Zawodnicy Izako Boars pomyślnie przebrnęli przez drabinkę przegranych w turnieju barażowym. „Dziki” nie będą jedynym biało-czerwonym akcentem w 30. sezonie ESEA MDL. Wśród uczestników znajdują się również reprezentanci Virtus.pro oraz AGO Esports.

Podczas ostatniego dnia barażów podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego mieli do rozegrania dwa mecze. Najpierw zmierzyli się z Arena Bulls. Turcy niespodziewanie postawili zaciekły opór. Na pierwszej mapie walczyli do ostatniej rundy, ale ostatecznie musieli uznać wyższość biało-czerwonych. Na drugiej arenie wyrównali wynik w serii. W decydującym starciu Polacy stanęli na wysokości zadania i przypieczętowali zwycięstwo.

W ostatniej kolejce drużyna Piotra „nawrota” Nawrockiego podejmowała Endpoint. Tym razem pierwsza mapa ponownie należała do polskiej formacji. Polacy zażarcie walczyli o zakończenie spotkania na drugiej arenie, ale w decydujących rundach zabrakło im skuteczności. Porażka po wyczerpującej walce nie osłabiła ich entuzjazmu. Zmotywowani przystąpili do rywalizacji na ostatniej lokacji. Od początku narzucili rywalom twarde warunki. Brytyjczycy nie mieli wiele do powiedzenia. Ostatecznie musieli skapitulować.

Władze Izako Boars wciąż nie pozyskały nowych zawodników po rozstaniu z Michałem „RETO” Silskim i Dawidem „xype’em” Lachem. W staraniach o awans do ESEA MDL drużynę wspomagali Sebastian „NEEX” Trela oraz Patryk „Patitek” Fabrowski. Chodzą słuchy, że to oni zostaną zatrudnieni przez Piotra „Izaka” Skowyrskiego.  

Zobacz komentarze