Izako Boars wystąpi w kolejnym sezonie ESEA MDL

Hyper tecek Foto: Facebook

Zakończono fazę zasadniczą w trzydziestym sezonie ESEA MDL. Zawodnicy Izako Boars przegrali dwa ostatnie spotkania. Wcześniej zdobyli jednak wystarczającą liczbę punktów, aby utrzymać się w lidze.

Pierwszym przeciwnikiem Izako Boars był Team LDLC. Polacy mieli ogromny problem z odnalezieniem właściwego rytmu gry. W pierwszej połowie zapisali zaledwie trzy punkty na swoim koncie. Po zmianie stron nie zdołali odwrócić losów spotkania. Przeciwnicy gładko doprowadzili mecz do końca.

Izako Boars 5:16 Team LDLC (Dust II)

Później Dziki spotkały się na serwerze z reprezentantami Team Spirit. Na mapie Nuke zaczynali po stronie terrorystów. W ofensywie zdołali zdobyć cztery punkty. W obronie wykazali się znacznie wyższą skutecznością. Polacy sukcesywnie odrabiali straty, ale przeciwnicy również nie próżnowali. Rosyjsko-ukraińska ekipa stopniowo zbliżała się do zdobycia szesnastego punktu. Po kilku próbach ostatecznie zakończyli spotkanie.

Izako Boars 11:16 Team Spirit (Nuke)

Podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego zakończyli sezon na trzynastej lokacie. Taki rezultat gwarantuje im miejsce w kolejnym sezonie rozgrywek. Biało-czerwoni mieli przy tym sporo szczęścia. O mały włos uniknęli skierowania do turnieju barażowego.

Zobacz komentarze