Kolejne zwycięstwa, kolejny awans Izako Boars

TOAO Foto: Izako Boars

Zawodnicy Izako Boars wygrywając dwa spotkania eliminacyjne, zapewnili sobie promocję do drugiego etapu urnieju Nine to Five #2. To kolejny sukces tej ekipy w ostatnich dniach.

Wielkie nadzieje, przynajmniej ja, miałem ze składem Izako Boars, gdy Ci dostali się do ESL Mistrzostw Polski. Okazało się jednak, że to dla nich jeszcze za wcześnie, by na równi rywalizować z AVEZ, IHG czy x-kom AGO. Po zakończeniu tego turnieju Hyper i jego podopieczni wzięli się do ciężkiej pracy i powoli widać tego efekty.

Wczoraj pisaliśmy o udanym starcie Dzików w CSGOFAST Cup 5, a dziś TOAO i jego koledzy zdobyli awans do kolejnego etapu Nine to Five #2. To co nie udało się Honoris, Izako Boars zrobiło w dwóch spotkaniach, i to bez straty mapy. Najpierw IB pokonało lvlUP 2:0, a następnie takim samym stosunkiem wygrało z SIngularity. Warto dodać, że obie te formacje są o kilkanaście miejsc w rankingu HLTV wyżej niż polska drużyna. Jeśli chodzi o wyróżnienia indywidualne, to podobnie jak zwykle, po stronie IB przodowali szejn i siuhy. Pierwszy z nich na czterech mapach miał rating 1.48, a drugi młokos zanotował staty na poziomie 1.31.

W tej samej grupie co IB, walczyli jeszcze GRAFICIARZE (sany, kap3r, spławik, crank i Czapel), ale Ci nie odpadli z rywalizacji bez wygranej mapy. Tym samym w drugim etapie Nine to Five #2 zobaczymy w sumie trzy polskie ekipy - AVEZ, iHG i Izako Boars.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze