Izako Boars raz na wozie, raz pod wozem. Zwycięstwo i porażka w ESEA MDL

tecek Foto: Izako Boars

Reprezentanci Izako Boars mają za sobą kolejne dwa spotkania w ESEA MDL. Najpierw pokonali formację expert. Później nieznacznie przegrali z ekipą Uruguay.

Izako Boars 16:12 expert (Inferno)

Zawodnicy Izako Boars mieli problemy z wejściem w mecz. Po kilku nieudanych rundach udało im się zdobyć trzy punkty, ale po chwili zostali wybici z uderzenia. Dopiero przed przerwą zdołali znowu dojść do głosu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 na korzyść expert. Po zmianie stron Niemcy nieco powiększyli swój dorobek punktowy, ale szybko stracili inicjatywę na rzecz rywali. „Dziki” zaczęły kontrolować przebieg spotkania i pewnie sięgnęły po zwycięstwo.

Izako Boars 16:19 Uruguay (Mirage)

Biało-czerwoni przeważali na początku spotkania. Po kilku rundach szczęście odwróciło się od nich. Międzynarodowa formacja przejęła kontrolę i dyktowała warunki aż do końca pierwszej połowy, w której wypracowała sobie wynik 9:6. Po przerwie Polacy zaczęli odrabiać straty. Dzięki skoordynowanym atakom udało się im doprowadzić do wyrównania w regulaminowym czasie gry. W dogrywce nie zdołali pójść za ciosem. Ekipa Uruguay wykazała się większą skutecznością i tym samym wygrała cały mecz.

Zobacz komentarze