Innocent przejdzie na ławkę w MAD Lions po miesiącu gry?

innocent Foto: Martyna Janiszewska / Materiały prasowe

Nie tak dawno były gracz Illuminar Gaming poinformował polską scenę, że rozpoczyna nową przygodę w duńskim składzie organizacji MAD Lions. Opinie na temat tego ruchu były podzielone. Jedni popadali w entuzjazm, przypominając czasy, gdy Mocek występował na Majorze w barwach PENTA, inni byli znacznie bardziej sceptyczni i podchodzili do tego transferu z dużym dystansem. Które podejście było słuszne? Niewykluczone, że to drugie, ponieważ pojawiły się plotki na temat rzekomego usadzenia „innocenta” na ławce rezerwowych hiszpańskiej organizacji.

Powrót do korzeni

MAD Lions przed transferem Mocka grało w pełni duńskim składzie i notowało niezłe sukcesy, chociażby zwycięstwo pierwszego sezonu ligi Flashpoint. Z Polakiem w drużynie „Lwy” grały w kratkę. Notowali zarówno dobre występy, jak i te słabsze. Brak fazy play-off na ESL One Cologne mógł pozostawić niedosyt, ale widać było potencjał i pomysł na grę. Nic nie zwiastowało, że ponownie może dojść do zmian kadrowych. A jednak, jak donosi Jarek „DeKay” Lewis, włodarze hiszpańskiej organizacji przymierzają się do powrotu do korzeni, czyli składu pięciu Duńczyków. Według nieoficjalnego raportu do MAD Lions na miejsce „innocenta” oraz „AcilioNa” mają dołączyć „refrezh” oraz „HooXi”. Zaskoczenie?

Przede wszystkim spokój

Mimo wszystko, do tego raportu trzeba podchodzić z pewnym dystansem. Nieoficjalne informacje nie zawsze się potwierdzają i znamy wiele takich przypadków z przeszłości. Jednakże musi być coś na rzeczy, skoro rodzą się takie plotki. Niemniej jednak my życzymy Mockowi jak najlepiej i mamy nadzieję, że razem ze swoimi kompanami osiągną wiele sukcesów w barwach MAD Lions!

Zobacz komentarze