Anonymo Esports zaczyna odsłaniać karty!

imd
imd Foto: Anonymo Esports

Zmiany kadrowe czołowych polskich ekip CS:GO powoli wychodzą na światło dzienne. Anonymo Esports, czyli nowy twór na polskiej scenie, przedstawił dzisiaj swojego pierwszego członka formacji CS:GO. Będzie to Adrian "IMD" Pieper.

- Trenerzy zazwyczaj widnieją na samym końcu listy składu... My jednak uważamy, że to od niego należy zacząć, ponieważ to właśnie ON jest mózgiem tej sekcji. Powitajcie serdecznie Adriana 'IMD' Piepera! - napisano na profilach nowopowstałej organizacji.

I trudno się z tymi słowami nie zgodzić, bo IMD to bez wątpienia jeden z najlepszych szkoleniowców na polskim rynku. Wcześniej Adrian pracował m.in. z zawodnikami x-kom team, PACT, a ostatnio Illuminar Gaming, których poprowadził m.in. do dwóch tytułów ESL Mistrzostw Polski, zwycięstwa Games Clash Masters 2019 czy podium DreamHack Open November 2020.

To dopiero pierwszy zaprezentowany członek nowej drużyny, ale w najbliższych dniach powinniśmy poznać kolejnych. Według naszej wiedzy, skład już jest skompletowany, więc pozostaje czekać na oficjalną prezentację.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze