Osiem meczów jednego dnia! Starcie IHG i PACT ozdobą 7. kolejki ESL MP

Snax Foto: ESL Polska

Ostatnie kolejki ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2020 były mocno poszarpane przez różnego rodzaju otwarte eliminacje turniejów międzynarodowych. Czas wracać na właściwe tory. W 7. serii spotkań będzie zdecydowanie bardzo intensywnie, bo zobaczymy aż 14 meczów.

Już na początek rywalizacji w tej kolejce dostaniemy absolutny hit. Illuminar Gaming, napędzane sukcesem z kwalifikacji IEM, podejmie Actina Pact - aktualnie wicelidera ESL MP. Ekipa Snaxa w krajowych rozgrywkach prezentuje się również znakomicie, bo wygrała 5 z 6 swoich dotychczasowych spotkań, a sam Janusz pokazuje wyborną formę indywidualną. Zapowiada więc się rywalizacja najwyższych lotów, która może mieć kluczowe znaczenie dla końcowego układu tabeli fazy zasadniczej.

Równie ciekawie rysuje się pojedynek pary x-kom AGO i Izako Boars. Dziki potrzebują punktów, ale i Jastrzębie również, jeżeli chcą powalczyć bezpośredni awans do półfinałów. Ciekawe też jak wypadnie beniaminek Team Gaminate z w starciu z liderującą Wisłą All in Games Kraków. Na pewno każda strata punktów graczy Białej Gwiazdy byłaby dużą niespodzianką.

Początek zmagań w 7. serii spotkań od godziny 18:30, oczywiście na kanale ESL Polska na twitch.tv.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze