Horvy jednak nie zastąpi olofmeistera. Brazylijczyk publikuje sprostowanie

olofm Foto: ESL

Olof „olofmeister” Kajbjer pośpieszył się z decyzją o powrocie. Okazało się, że Szwed nie uporał się jeszcze problemami osobistymi. Podczas turnieju ESL One Belo Horizonte zastąpi go João „horvy” Horvath.

FaZe Clan będzie musiał uzbroić się w cierpliwość i nieco dłużej poczekać na powrót swojego reprezentanta. Olofmeister nie zdążył jeszcze uporządkować swoich osobistych spraw. Międzynarodowa drużyna nie zamierza jednak próżnować pod jego nieobecność, zwłaszcza, że na horyzoncie są dwa prestiżowe turnieje.

8 czerwca rozpoczynają się lanowe finały piątego sezonu ECS. Nieobecnego Szweda zastąpi tam Jorgen „cromen” Robertsen, były reprezentant Team Dignitas. Zaledwie kilka dni później odbędzie się turniej ESL One Belo Horizonte. FaZe Clan wystąpi tam z João „horvy” Horvathem, który niegdyś występował w Immortals oraz k1ck eSports Club.

Sprostowanie: Horvy napisał na swoim Twitterze, że jednak nie zagra w FaZe. Brazylijczyk nie podał przyczyny. Zmiana decyzji rzekomo nie ma związku z formalnymi zobowiązaniami wobec Immortals.

Źródło: Materiały prasowe

Tematy

esport

Zobacz komentarze