Debiut Anonymo w ESEA. HONORIS i IB walczą o awans do Snow Sweet Snow

innocent i imd Foto: informacja prasowa

Anonymo Esports od początku swojego istnienia dostarcza nam pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że tak będzie i teraz, bo zawodnicy Mateusza Kowalczyka zainaugurują rozgrywki ESEA Premier.

Zanim jednak Anonymo znowu zaprezentuje się kibicom, czekają nas dwa bardzo ważne mecze w eliminacjach Snow Sweet Snow #1. Polskie drużyny idą tam jak burza, a mowa o Izako Boars i HONORIS. Ku naszemu zadowoleniu i niemałym zaskoczeniu, Polacy niszczą każdego napotkanego rywala. Jeżeli dziś również uda im się zwyciężyć, przypieczętują awans do kolejnego etapu, jako pierwsze dwie formacje z całej szesnastki.

  • 15:00, HONORIS vs. Lyngby Vikings
  • 18:00, Izako Boars vs. Winstrike

To co najważniejsze w przypadku rywali Polaków, obie te ekipy są w bardzo dobrej formie na początku sezonu. Jeśli chodzi o Duńczyków, wyglądają jak typowy duński miks, ale grają bardzo przemyślanego CS-a. Nic więc dziwnego, że zwyciężyli AGF czy Tricked. Z kolei Dziki czeka chyba najtrudniejsze zadanie do tej pory, bo zmierza się z Winstrike. To zespół, który potrafił ogrywać teamy tj. HellRaisers czy Project X.

***

Na zakończenie dnia, można powiedzieć swój oficjalny debiut w rozgrywkach międzynarodowych zaliczy nowa drużyna Pawła "innocenta" Mocka. Do tej pory widzieliśmy ją tylko w formacie eliminacji, a w środę Aononymo rozpocznie zmagania w lidze ESEA Premier.

Na pierwszy ogień pójdzie turecka formacja Sangal, Warto zaznaczyć, że Polacy wystąpią w nieco zmienionym składzie do tego, co widzieliśmy w kwalifikacjach Dreamhacka. Mikołaj "mouz" Karolewski zastąpi Wiktora "mynio" Kruka.

  • 20:00, Anonymo Esports vs. Sangal

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze