Trzech Polaków walczy o trofeum Home Sweet Home Cup 4

rallen Foto: ESL Polska

Trzech polskich zawodników ma szansę podnieść dzisiaj w górę trofeum Home Sweet Home Cup 4. W półfinałach zobaczymy Karola "rallena" Rodowicza, którego Secret podejmie Hard Legion, a także Sprout, w którego szeregach są Michał "snatchie" Rudzki i Paweł "dycha" Dycha.

rallen standinuje w drużynie Team Secret, po tym jak tudsoN zdecydował się przejść na ławkę rezerwowych. To drugie podejście Rodowicza do testów w międzynarodowej formacji i tym razem idzie mi znacznie lepiej. rallen jest w czołówce najlepiej strzelających zawodników turnieju, a Team Secret w drodze do półfinału stracił tylko jedną mapę. Dziś o finał zagrają z Gambit Youngster, które mimo iż przegrało swoje poprzednie spotkanie, zastąpi Hard Legion z powodu ich nie dyspozycyjności.

Drugiego finalistę wyłoni mecz Sprout - compLexity, gdzie zobaczymy w akcji snatchiego i dychę. Oni również prezentują się bardzo dobrze indywidualnie, a całe Sprout po dojściu Rudzkiego wygląda jak naoliwiona maszyna, to jednak teraz czeka ich rywal z górnej póki. compLexity broni tytułu i nie zamierza się zatrzymywać, choć ostatnio majją duże problemy ze stabilizacją formy. Może to jest szansa dla składu Sprout.

Pierwszy mecz zaplanowano na 14:50, natomiast drugi na 17:50. Transmisja dostępna tutaj..

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze