Kolejna przebudowa HellRaisers, czyli odgrzewanie kotleta w starej mikrofalówce

HellRaisers Foto: HellRaisers

HellRaisers od wielu lat wspiera scenę Counter-Strike'a, a przez jej szeregi przewinęła się większość najbardziej uzdolnionych graczy regionu CIS w 1.6 i GO. Ostatnio jednak ich inwestycje w składy CS-a przynosiły więcej strat niż pożytku,a podczas ostatnich dni nasiliły się plotki o kolejnej przebudowie w sekcji CS:GO.

Od blisko dwóch lat HellRaisers nie zanotowało znaczącego sukcesu na arenie międzynarodowej, a przecież w tym czasie przez jej szeregi przewinęli się tacy gracze jak choćby Issa "ISSAA" Murad, Tomáš "oskar" Šťastný, Christian "loWel" Garcia Antoran czy Bence "DeadFox" Böröcz. Mimo że "Misja International" nie zadziałała, to Kirill „ANGE1” Karasiow jeszcze raz spróbował we wrześniu ubiegłego roku uformować nowy skład. Postawił wówczas na zawodników głównie regionalnych, ale już z pewnym doświadczenie, Ta opcja również zawiodła i na początku marca 2020 roku ANGE1, po wieloletniej współpracy z HellRaisers, dał za wygraną.

To była trzecia przygoda z HR w karierze 30-latka. Najlepszy wynik z Karasiowem na czele, to występ w play-off FACEIT London Major w 2018 roku. Ponadto pod jego wodzą drużyna osiągnęła półfinał w StarSeries Season 3 w 2017 roku i wygrała w kilku mniejszych turniejach, takich jak Bets.net Masters: Season 1.

Jak donoszą zagraniczne portale, HellRaisers ma już dopiętą finalizację aż 4 transferów! Według plotek, kapitanem ich nowego składu ma zostać Dmytro "jR" Chervak, którego pewnie większość z was kojarzy z Vega Squadron. Oprócz niego szeregi HR mają zasilić Dmitrii "ProbLeM" Martynov, Nikolaj "kAliNkA" Rysakov i Nikita “JIaYm” Panyushkin. Jedynym pozostałym ze starej ekipy HR ma być Vadim “Flarich” Karetin.

Bez ogródek, szału nie ma. Ponownie regionalny skład, którego największym osiągnięciem pewnie będzie wyjazd na Minora. Oczywiście życzę HR sukcesów, ale odgrzewanie starego kotleta w starej mikrofalówce nie może poskutkować dobrym obiadem.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze