Szpero: Jesteśmy przemęczeni sobą, jak i gierką

szpero
szpero Foto: AGO Esports

Grzegorz "Szpero" Dziamałek, zawodnik AGO Esports, popełnił emocjonalny wpis na social mediach, w którym wypowiedział się na temat dyspozycji psychicznej i fizycznej swojej, ale także całego zespołu.

AGO Esports wczoraj podzieliło się punktami z Wisłą Płock w ramach ostatniego meczu w ESL Mistrzostwach Polski. To zaowocowało utratą TOP2 i spowodowało, że Jastrzębie zagrają w ćwierćfinale wyżej wspominanych rozgrywek. Szpero, który ostatnio pełni rolę prowadzącego AGO, zdecydował się napisać parę słów o dyspozycji swojej ekipy.

- No dzisiaj taki sobie dzionek, wyniki 1:1 z Wisła Płock oraz Izako Boars w EMP i z trzeciego miejsca awansujemy na finały za tydzień, wiec zagramy od ćwierćfinału. Co do nas to uważam, ze jesteśmy przemęczeni sobą jak i gierka, bo od długiego czasu only csgo i potrzebujemy odpoczynku, widać to chociażby po pistolkach, , gdzie aktualnie prawie wszystko przegrywamy, czy komunikacji i nastawienia. Co do mnie - „gram słabiej” bo w sumie to prowadzę i staram się robic wszystko dla drużyny. Hejty mimo wszystko mile widziane! Tak czy siak jutro zagramy ostatnie kwale do minora i damy z siebie wszystko, później mamy wymarzone, AŻ 2 dni odpoczynku i widzimy się w Katowicach na finałach Mistrzostw Polski. Bedzie dobrze, pozdrowki i dobrej nocy! - napisał Dziamałek.

Szpero wspomniał, że on i jego koledzy potrzebują odpoczynku. Trudno się dziwić zawodnikowi z Rybnika, gdyż mniej więcej od początku lutego, AGO regularnie rywalizuje w jakichś internetowych liga. Do tego dołożyła się frustracja wynikami w otwartych kwalifikacjach do Minora i brak bezpośredniej przepustki do półfinałów ESL MP.

Wiarę we własne umiejętności i nowy zastrzyk energii graczom AGO na pewno zapewniłby awans do zamkniętych kwalifikacji EU Minora. Dziś ostatnia szansa na zdobycie biletów.

Zobacz komentarze