Zaczynamy "Granie dla Białorusi". Polacy powalczą?

Gramy dla Białorusi Foto: Materiały prasowe

Nowy tydzień, to nowe wyznania polskich drużyn CS:GO. Tym razem nasze Orły zagrają o 100 tysięcy złotych w turnieju #GramyDlaBiałorusi. W grze zobaczymy HONORIS, Actina PACT i Illuminar Gaming.

Rozgrywki rozpoczniemy od ćwierćfinałów. O 13:00 na serwer wejdą zawodnicy Sprout i Budapest Five, w tym Michał "snatchie" Rudzki i Pawel "dycha" Dycha. Oczywiście faworytem jest niemiecko-polska drużyna. Zaraz po nich zameldują się strzelcy IHG i Endpoint. Na pewno ciekawie będzie zobaczymy IHG po blisko miesięcznej przerwie od międzynarodowych zmagań.

Potem zobaczymy starcia PACT i sAw oraz Honoris z Nemigą. Optymistycznie powiedzielibyśmy, że każda z naszych formacji ma szansę przejść swojego pierwszego rywala, ale rodzime formacje lubią zaskakiwać podczas międzynarodowych wojaży.

Harmonogram meczów:

  • 13:00, Sprout - Budapest Five
  • 14:15, Endpoint - IHG
  • 15:30, Actina PACT - sAw
  • 16:45, HONORIS - Nemiga

Turniejowi towarzyszyć będzie zbiórka charytatywna na rzecz Fundacji Białoruski Dom, która od wielu lat wspiera działania na rzecz demokracji i praw człowieka oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Białorusi. Wszystkie informacje oraz przekierowanie do składki znajduje się pod tym adresem.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze