Goofy TOP 1 świata na Ancient

Goofy Foto: Jeremi Śpiewak / Wisła All In Games Kraków

Za nami pierwszy dzień rywalizacji w "polskiej grupie" Spring Sweet Spring 3. Najlepiej zaprezentowało się Anonymo Esports, które wygrało oba mecze, ale niemniejsze wrażenie zrobiła na nas postawa Goofy'ego na mapie Ancient.

Krzysztof "Goofy" Górski to prawdziwy szeryf Ancient i na tego gościa jeszcze długo nie będzie kozaka na tej planszy. 20-latek w pierwszym meczu z PACT wykręcił tam 36 eliminacji, a w starciu z Anonymo miał ich aż 49! Z PACT udało się wygrać całą serię 2:0, ale na Anonymo jedna mapa to za mało. Na pozostałych dwóch lepsi byli gracze prowadzeni przez Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego, który po triumfach z HONORIS i Wisłą zameldowali się w kolejnym etapie.

Goofy najlepszy według HLTV Foto: HLTV

Jak pokazują statystyki HLTV, Goofy to w tej chwili najskuteczniejszy zawodnik na mapie Ancient na świecie, a Wisła plasuje się w TOP 4.

***

O drugie miejsce w następnej fazie Spring Sweet Spring 3 powalczą Wisła All in Games Kraków oraz HONORIS, którzy uporali się z zawodnikami PACT. Kacpra "darko" Ścierę i jego watahę czeka "okres przejściowy" - jak to nazwał sam zawodnik. Miesiąc temu do ich składu doszedł bnox, a teraz znowu mają lukę w zespole, którą pozostawił po sobie Sobol. Na razie PACT testuje i te testy na pewno mogły przebiegać płynniej. Niemniej zawodnicy PACT znowu mają kamienie do usunięcia z drogi.

Zobacz komentarze