Giants zaproszone na finały Polskiej Ligi Esportowej

Giants Gaming
Giants Gaming Foto: Facebook/Giants Gaming

Giants pojawią się na finałach jesiennej edycji Polskiej Ligi Esportowej! Rozgrywki organizowane przez agencję gamingową Fantasy Expo tym razem zawitają do Rzeszowa, a konkretniej do prestiżowej G2A Arena. Jak portugalska ekipa poradzi sobie na zmaganiach na Podkarpaciu?

Hiszpańska organizacja jest dobrze znana w świecie esportu, a przede wszystkim na Counter Strike’owym podwórku. Stwierdzenie, że Giants to obecnie najsilniejsza drużyna z Półwyspu Iberyjskiego nie jest ryzykowną tezą. Zespół prowadzony jest przez znanego na całym świecie Ricardo “fox” Pacheco, który wielokrotnie osiągał sukcesy w takich zespołach jak G2 Esports czy FaZe Clan, a w składzie Giants występują weterani iberyjskiej sceny: Christopher “MUTiRiS” Fernandes, Ricardo “rmn” Oliveira, Claudio “Cunha” Cunha i Hiszpan Omar “arki” Chakkor.

Teraz przed Giants stoi kolejne zadanie. W dniach 7-8 grudnia w Rzeszowie, drużyna walczyć będzie o mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej. Droga po puchar nie będzie jednak łatwa. Na drodze foxa i spółki staną najlepsze zespoły z Polski: CLEANTmix, Actina PACT, x-kom AGO i Izako Boars. To oznacza tylko jedno - olbrzymie emocje oraz zaciętą i równą walkę w Rzeszowie.

To jednak nie wszystko. Do wymienionej piątki dołączy jeszcze jeden zespół. O godzinie 17:00 na kanale ESPORTNOW rozegrany zostanie mecz ostatniej szansy pomiędzy AVEZ Esport, a Wisłą All In! Games Kraków. Sprawdźcie kto uzupełni skład rzeszowskich finałów!

Zobacz komentarze